Ігор Жданов: "Підготовка та участь України в Олімпійських та Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро - один з пріоритетів для Уряду"
05.04.2016 | 15:25
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
 

Станом на квітень 2016 року Україна отримала 138 ліцензій на участь у літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро та 93 ліцензії на участь у Паралімпіаді. Про це Міністр молоді та спорту Ігор Жданов повідомив під час брифінгу в Будинку Уряду 5 квітня.

Він нагадав, що для забезпечення підготовки та участі в Іграх у Держбюджеті на 2016 р. передбачено окремі видатки у розмірі 249,9 млн. грн. З них - 144,4 млн. грн. на виплату грошових винагород українським спортсменам.

«Це 125 тис. доларів за «золото», 85 тис. доларів за «срібло», та 55 тис. доларів за «бронзу», - наголосив Ігор Жданов. Він також зауважив, що Урядом було вжито низку інших заходів, зокрема:

- постановою Уряду від 4 лютого 2016 р. № 91 збільшено вдвічі збільшено винагороди за перемоги на чемпіонатах світу та Європи.

- для збірних команд України придбано сучасне спортивне обладнання на загальну суму 14, 1 млн. грн. та спортивну форму на 4,7 млн. грн.

«Якщо раніше за золото чемпіонату світу державна премія складала 50 тис. грн., то з 2016 р. це вже буде 100 тис. грн. Ми також закупили саме те обладнання, на якому будуть проходити змагання під час Олімпіади в Бразилії. Це дуже важливо для підготовки», - підкреслив Ігор Жданов.

Окремо Міністр звернув увагу на питання акліматизації та адаптації українських спортсменів на місці проведення Ігор.

«Відповідно до рекомендацій спортивних науковців - відпрацьовано оптимальний графік заїзду наших спортсменів в Олімпійське селище. Більшість команд заїжджатимуть за 8-10 днів. Окремі команди, на зразок спортивної гімнастики, ще раніше. Хтось, навпаки, ближче до початку змагань у залежності від специфіки виду спорту. Більшість авіаквитків вже замовлено заздалегідь», - відзначив Ігор Жданов.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248941838