Перше засідання Комітету асоціації Україна - ЄС у торговельному складі відбудеться в Києві
11.04.2016 | 15:45
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
 

У Києві заплановано проведення першого засідання Комітету асоціації УкраїнаЄС у торговельному складі. Даним кроком буде запроваджено в дію інституційний механізм Зони вільної торгівлі між Сторонами.

У ході засідання, яке відбудеться 12-13 квітня, обговорюватимуть спектр питань двостороннього порядку денного УкраїнаЄС у торговельній сфері: взаємодію Сторін у торговельній сфері, імплементацію Розділу IV Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, розвиток відносин України та ЄС з їхніми торговельними партнерами.

Створення та функціонування Торгового комітету передбачене положеннями Угоди про асоціацію (Стаття 465 (4)). До повноважень Комітету належить розгляд питань двосторонньої торгівлі між Сторонами, а також питань імплементації та функціонування Зони вільної торгівлі з ЄС.

Загальна структура Торгового комітету також передбачає функціонування чотирьох спеціальних підкомітетів: з санітарних та фітосанітарних заходів, митних питань та сприяння торгівлі, географічних зазначень, торгівлі та сталого розвитку.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248953178