Володимир Гройсман: Уряд продовжить взаємодію з МВФ, виходячи з національних інтересів та розуміючи необхідність проведення реформ в Україні
20.04.2016 | 15:58
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Кабінет Міністрів України продовжить взаємодію з Міжнародним валютним фондом та виконання умов угоди про співпрацю, виходячи з національних інтересів та розуміючи необхідність проведення реформ у країні. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з журналістами за результатами засідання Уряду у середу, 20 квітня.

"Будемо діяти професійно, для того щоби визначати оптимальні позиції взаємодії, виходячи з національних інтересів, але розуміючи необхідність проведення структурних реформ", - заявив Володимир Гройсман, відповідаючи на питання щодо подальшої взаємодії із Міжнародним валютним фондом.

Прем'єр-міністр зазначив, що Україна уклала з МВФ угоду, у якій передбачено низку завдань, що потрібно виконати. "Функція Уряду і завдання Уряду - сумлінно виконати ті зобов'язання, які взяла на себе Україна. Крапка", - заявив Володимир Гройсман.

Глава Уряду наголосив, що план взаємодії з МВФ – це план реформ, що потрібен перш за все Україні. "На превеликий жаль, вони [реформи] є болючими, але вони будуть впливати на те, що Україна стане міцною країною, в якій буде міцна економіка і адекватні соціальні стандарти", - підкреслив Володимир Гройсман.

Серед непопулярних рішень, які потрібно приймати, зокрема, є питання щодо економічної обґрунтованості ціни на газ, зауважив Прем'єр-міністр. Він наголосив, що Кабінет Міністрів працює над тим, щоби формування тарифу було відкритим, публічним і зрозумілим для українського суспільства.

"Там, де недоплачена ціна на газ, там мільярдні оборудки, які абсолютно не слугують українському суспільству. Там, де недооцінений тариф на газ, будьте впевнені, що усю маржу, усю різницю, забирають по кишеням ті, хто там навколо цих тем крутиться", - зазначив Володимир Гройсман, зауваживши, що Уряд займається вирішенням цього питання.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248978038