За адмінпослуги, надані землевпорядниками Житомирщини, до бюджету надійшло майже 650 тисяч гривень
20.04.2016 | 17:17
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

З початку року фахівці територіальних органів Держгеокадастру Житомирщини надали населенню 40 200 адміністративних послуг. Переважну більшість з них – 30387, або 76% громадяни отримали безкоштовно. Інші 9813, або 24% надані на платній основі. У дохід держави перераховано майже 650 тис. гривень.

Серед безоплатних адміністративних послуг найчастіше запити стосувались надання витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (9 890) та проведення державної реєстрації земельної ділянки (7 923). Також землевпорядники надали безоплатно 3 898 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями.

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники Житомирщини перерахували до бюджету 647 тис. гривень. Найбільші надходження у сумі 486 тис. грн. отримали за надання витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Ще 120 тис. грн. надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, допущеної не з вини органу, що здійснює його ведення. За інші види платних адмінпослуг бюджет отримав 41 тис. гривень.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248978613