Прем'єр-міністр і Президент України обговорили із Лєшеком Бальцеровичем та Іваном Міклошем створення і початок роботи Групи стратегічних радників з підтримки реформ
22.04.2016 | 14:52
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман і Президент України Петро Порошенко провели зустріч із радником Президента України, колишнім Віце-прем’єр-міністром Польщі Лєшеком Бальцеровичем і керівником групи радників Прем’єр-міністра України, колишнім Віце-прем'єром та Міністром фінансів Словаччини Іваном Міклошем, присвячену створенню Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні.

У зустрічі також взяли участь Перший віце-прем'єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та Міністр фінансів України Олександр Данилюк.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, зокрема, зазначив, що створювана Група стратегічних радників дозволить "сформувати чіткий план дій та кроки, які забезпечать темп і якість реформ, яких чекають українці, та стабільний розвиток".

За його словами, група радників допоможе визначити, які реформи треба провести у країні, щоби Україна вийшла на якісно новий рівень. Володимир Гройсман також зауважив, що одним з перших кроків нового Уряду стане наведення ладу на українській митниці.

Голова Уряду підкреслив, що Кабінет Міністрів під час роботи буде активно використовувати досвід Польщі та Словаччини, наслідувати їхні успіхи та враховувати помилки на шляху реформ.

Володимир Гройсман також наголосив на важливості тісної взаємодії групи радників з українським експертним середовищем.

Прем'єр-міністр окремо зазначив необхідність посилення взаємодії між Кабінетом Міністрів і Верховною Радою для ефективного провадження реформ: "Час об'єднуватися навколо України, навколо кроків, які забезпечать успіх. Спільні кроки Президента, Уряду, Верховної Ради дозволять зробити реформи", - наголосив він.

Президент України Петро Порошенко зазначив: "У нас принципова позиція – у нас буде єдина спільна команда, яка буде реформувати Україну".

Своєю чергою Лєшек Бальцерович та Іван Міклош відзначили, що Україна має великий потенціал, який до цих пір належним чином не використовувався.

Іван Міклош зазначив, що мав низку зустрічей із Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом протягом декількох тижнів, у яких вони обговорювали різні аспекти роботи стратегічної групи радників.

Лєшек Бальцерович своєю чергою зазначив, що Україні потрібно прискоритися на шляху реформ.

Іван Міклош та Лєшек Бальцерович підкреслили, що хотіли би бачити українських експертів у Групі стратегічних радників.

Володимир Гройсман зазначив, що Іван Міклош як керівник групи його радників "буде очолювати усі реформаторські ініціативи".

"Думаю, спільно ми зможемо досягти успіху", - наголосив Прем'єр-міністр України.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248986416