За січень – квітень 2016 року Держфінінспекція в Херсонській області забезпечила відшкодування втрат на 7 млн. грн.
10.05.2016 | 09:43
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ
 

Фахівці Держфінінспекції в Херсонській області протягом січня – квітня 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 7,1 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 26 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій і перевірок розпочато 13 досудових розслідувань.

До суду пред’явлено п’ять позовів щодо відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 12,5 млн. грн.

У 12 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За недотримання законодавства 50 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 23 – до дисциплінарної.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму майже 1 млн. грн.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249017410