Миколаївські землевпорядники перерахували до бюджету більше 600 тисяч гривень за надання адмінпослуг
10.05.2016 | 10:40
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

З початку року органи земельних ресурсів Миколаївської області надали населенню 31 670 адміністративних послуг. З них 20 757, або 66 % – на безоплатній основі. Інші 10 913 адмінпослуг (34 %) надані на платній основі.

За адмінпослуги, що потребують оплати, фахівці землевпорядної служби Миколаївщини перерахували до бюджетів 674,7 тис. гривень. Найбільші надходження – 388,7 тис. грн. отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 5 638 таких документів.

Іншою популярною для Миколаївської області є послуга з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення. За уточненням даних звернулись 55 осіб. Плата за послугу склала 9,9 тис. гривень. За проведення державної експертизи землевпорядної документації та інші адмінпослуги надійшло більше 17 тис. гривень.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувались видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (3 661) та проведення державної реєстрації земельної ділянки (4 321). Довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями запитували 3 554 особи.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249017495