На ввезення друкованої продукції із країни-агресора запропоновано застосувати дозвільний принцип
12.05.2016 | 13:22
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ
 

Під головуванням Віце-прем’єр-міністра України  В’ячеcлава Кириленка відбулася робоча нарада щодо обмеження доступу російських книг антиукраїнського змісту на ринок України. У нараді взяли участь письменники, видавці, представники Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, представники Держкомтелерадіо, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, СБУ, Нацполіції, Державної фіскальної служби.

На нараді розглянули напрацьовані проекти актів щодо запровадження механізму обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту.

 «Запропоновано дозвільний принцип - більш дієвий, ніж повна заборона книжкової продукції із країни-агресора. Книжковий ринок потрібно захистити  від книг, що містять путінську пропаганду. В час, коли на Сході України йде війна, такий крок є виправданим», - вважає Віце-прем’єр-міністр України  В’ячеслав Кириленко.

Письменники та видавці сходяться на думці, що впровадження дозволів на продукцію із Росії буде реальним механізмом контролю за тим, що ввозять і продають на книжкових полицях.  За даними Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів,  переважна більшість  членів асоціації підтримають впровадження дозвільного принципу на книги  із країни-агресора. 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249024113