Військові представництва проконтролювали й прийняли для Міноборони продукцію оборонного призначення на суму понад 1 млрд. 700 млн. грн.
17.05.2016 | 15:00
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
 

Ефективне виконання державного оборонного замовлення на вітчизняних підприємствах, в організаціях і установах забезпечують військові представництва Міністерства оборони України.

З початку року військові представництва проконтролювали якість ремонту та виробництва і прийняли для Міністерства оборони України продукцію оборонного призначення на суму понад 1 мільярд 700 мільйонів гривень, а для інших силових структур – на майже 1 мільярд 320 мільйонів гривень.

«За надання цих послуг до спеціального фонду Міністерства оборони України зараховано 2 мільйона 870 тисяч гривень», - повідомив помічник Міністра оборони України з питань зв’язків з громадськістю підполковник Олексій Чорнобай на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі сьогодні, 17 травня.

Крім того, військові представництва попередили надмірні витрати бюджетних коштів виконавцями державного оборонного замовлення на суму більше 570 мільйонів гривень.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249036202