Надходження від плати за землю на Волині зросли на 57%
18.05.2016 | 10:34
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

Місцеві бюджети Волині за підсумками січня - квітня 2016 року отримали 76,8 млн. грн. плати за землю. З них 45,2 млн. грн. орендної плати та 31,6 млн. грн. земельного податку.

План доходів місцевих рад виконаний на 142%. Приріст до минулорічних показників становить майже 57%. Тобто це плюс майже 23 млн. грн. до попередніх прогнозів і майже на 28 млн. грн. більше, ніж у аналогічний період 2015 року.

Плата за землю є місцевим податком та у повному обсязі зараховується до міських, сільських та селищних бюджетів. Розпоряджатися цими коштами громади можуть на власний розсуд, спрямовуючи їх розвиток соціальної інфраструктури, ремонт місцевих доріг, об’єктів культури, освіти.

Нагадаємо, що плата за землю здійснюється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.

Платниками податку є: власники земельних ділянок, земельних часток (паїв); землекористувачі. Базою оподаткування є нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого цим розділом, а також площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249038578