Україна здійснює важливі структурні реформи, - Володимир Омелян
18.05.2016 | 18:25
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ
 

Україна не стоїть на місці, ми здійснюємо важливі структурні реформи. Україна робить все можливе, щоб позбутися шлейфу пострадянської країни і стати країною європейською в повному значенні цього слова. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, виступаючи на панельній дискусії бізнес-конференції ОБСЄ «Економічний зв’язок – можливості для співпраці та безпеки», яка проходить 18 травня в Берліні. Головує на Конференції Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр.

За словами Міністра, окупація Криму,агресія Росії на Сході України – не найкращий сигнал для інвесторів. Реалізація інвестиційних проектів в таких умовах ускладнена. Але незважаючи на непрості обставини, міжнародне співробітництво України з іноземними галузевими компаніями зокрема, із залізничними, розширюється. Міністр окремо наголосив, що зі вступом у дію Угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) з ЄС перед Україною відкрилися нові зовнішньоекономічні та інфраструктурні перспективи. «Ми розуміємо, що маємо спілкуватися однією мовою з нашими європейськими партнерами. Немає іншого виходу, окрім як введення єдиних, зрозумілих і рівних правил для всіх», - зазначив Міністр.

За словами В.Омеляна, за останній рік Україна здійснила низку важливих кроків, зокрема, провела реорганізацію Укрзалізниці. Серед ключових напрямів також: відновлення доріг (і цьогоріч на це закладено рекордне фінансування), забезпечення "відкритого неба" над Україною, реформування морського транспорту, концесія та державно-приватне партнерство. «Ми активізували роботу з КНР, запустили вантажний потяг за маршрутом Іллічівськ- Китай, який був запущений Україною в рамках проекту "Новий шовковий шлях", перспективним вважаємо розвиток Іранського напрямку», - підкреслив Міністр інфраструктури України.

Міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр у свою чергу підкреслив, що довіра та спільні правила для всіх є важливими складовими успішного співробітництва.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249041829