Представники 20 країн світу завітали на Міжнародний інвестиційний форум на Тернопільщині
20.05.2016 | 10:21
Тернопільська ОДА
 

Представники 20 країн світу приїхали на Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest – 2016». Загалом, участь у заході взяли близько 700 учасників, з них – більше 100 бізнесменів з-за кордону.

«Вперше Тернопільську область відвідала така кількість представників бізнесу, зокрема з-за кордону, - зазначив голова обласної державної адміністрації Степан Барна. - Тут є люди які вперше відкрили область, і це вже позитив. Сподіваюся, це принесе результат. Також підготовлено 30 інвестиційних проектів, які ми пропонуємо нашим партнерам і гостям. Ми відкриті і готові до співпраці. Зокрема, можемо запропонувати більше 50 ділянок для ведення бізнесу».

У рамках форуму була підписана угода про співробітництво Тернопільської області з Тауразьким повітом Литовської Республіки, а також угода про міжрегіональне співробітництво Тернопілля з Черкащиною.

Підписання даної угоди надає можливість спільно реалізувати низку заходів державної регіональної політики. Окрім того, передбачається співпраця у сфері інвестиційної діяльності та державно-приватного партнерства, розвитку та реформування економіки, створення нових високоефективних виробничих потужностей, налагодження системи міжрегіональних зв’язків, визначених у Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року. Окрім цього, розвиток галузей господарського комплексу регіонів, встановлення кооперованих зв’язків між підприємствами регіонів.

У Збаразькому замку члени делегацій та українська сторона продовжили роботу під час панельних дискусій «Туризм – перспективи розвитку», «Агропромисловий комплекс: нові можливості», «Економічно спроможні громади – сильна Тернопільщина: час реформ», «Платформа для ділового спілкування: стратегічні інвестиційні проекти Тернопільщини», «Енергоефективність та альтернативні види енергії», «Бізнес та влада: партнерство заради процвітання», «Шляхи створення успішного бізнес-середовища Тернопільщини».

20 травня офіційні іноземні делегації, гості форуму  працюватимуть за окремими програмами та матимуть можливість ознайомитися з туристично-рекреаційним потенціалом, архітектурними пам’ятками Тернопільщини, успішними промисловими та агропромисловими підприємствами області з метою перспектив налагодження двостороннього інвестиційного та торгівельного співробітництва.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249046346