У Львові відбулося засідання Спільної робочої групи Україна - НАТО з оборонно-технічного співробітництва
02.06.2016 | 17:53
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
 

У Львові на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулося чергове засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

Делегацію НАТО очолював помічник Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій Патрік Оруа, українську делегацію – перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський.

Учасники міжнародного заходу, який, до речі, вперше відбувся у Львові, підбили підсумки оборонно-технічного співробітництва Україна-НАТО та визначили пріоритети співпраці та основні завдання на друге півріччя 2016-го та 2017 роки.

Також члени делегацій обговорили положення Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки на період до 2020 року, заходи у рамках Трастового фонду НАТО з реформування системи логістики та стандартизації, реалізації програми модернізації системи зв’язку та автоматизації управління військами, розвитку національної оборонної промисловості тощо.

Під час засідання були показані презентації щодо безпеки повітряного простору та розвитку співробітництва у рамках робочих груп Конференції національних директорів з озброєння НАТО. Також учасники заслухали доповідь щодо попередніх результатів дослідження “Протидія гібридній війні”.

За підсумками засідання члени делегації схвалили Положення про діяльність СРГО та оновлену версію Дорожньої карти Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва, які планується підписати на Саміті НАТО у Варшаві.

Після ознайомлення із навчально-матеріальною базою Національної академії сухопутних військ офіційні особи відвідали Міжнародний центр миротворчості та безпеки, де переглянули презентацію щодо протидії саморобним вибуховим пристроям. Крім того, гостям продемонстрували дії підрозділу на марші при застосуванні противником саморобних вибухових пристроїв.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249084084