Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
03.06.2016 | 14:12
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
 

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. За минулу добу обстрілів позицій, на яких несуть службу прикордонники, не було. У зоні проведення АТО зафіксовано 7 безпілотних літальних апаратів.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» та «Гнутове» прикордонники спільно з представниками фіскальної служби зупинили  2 автомобілі з вантажем парфумів, корму для тварин та побутовими товарами. Транспортні засоби прямували на непідконтрольну територію. Конфіскат вартістю понад 50 тисяч гривень передали представникам зведеної мобільної групи та фіскальної служби.

Ще три автівки з майже 800 кілограмів м’яса затримали на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка». Водії намагалися доправити вантаж до неконтрольованої території. Виявлені товари вартістю майже 50 тисяч гривень вилучили.

Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» прослідував  автомобіль з гуманітарним вантажем від представництва Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» в Україні. Транспортний засіб перевозив  майже 5 тонн медичних препаратів для жителів міста Донецьк. 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249086088