Геннадій Зубко запропонував японським партнерам залучити експертів до реформи децентралізації
04.06.2016 | 10:22
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
 

Важливим вектором співпраці між Україною та Японією є реалізація масштабних інфраструктурних проектів в Україні у рамках надання пільгових кредитів японської сторони. Цей процес є особливо важливим в умовах реалізації політики децентралізації в Україні. Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час зустрічі з Генеральним директором Європейського бюро МЗС Японії Хаджіме Хаяші.

Геннадій Зубко висловив вдячність японській стороні за дієву підтримку реформи децентралізації в Україні. «Японія має великий досвід децентралізації. Проекти, реалізовані у Японії в умовах децентралізації, можуть бути актуальними і для України», - наголосив Геннадій Зубко.

Він відзначив високі досягнення Японії у питаннях енергоефективності та енергозбереження. «Японські технології і можливості із заощадження енергоресурсів маємо впроваджувати в Україні», - підкреслив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр наголосив, що реформи, пов’язані з дерегуляцією, реформою державної служби, податковим законодавством, спрямовані на підвищення інвестиційної привабливості України. «Реалізація інфраструктурних проектів, зокрема із залученням японського капіталу, дозволить залучити нові інвестиції і дати новий стимул розвитку економіці України», - сказав Геннадій Зубко.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249087832