Держфінінспекція у Сумській області за січень-травень забезпечила відшкодування втрат на 8 млн. грн.
07.06.2016 | 09:44
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ
 

Протягом січня – травня 2016 року фахівці Держфінінспекції у Сумській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 8 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 117 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали дев’ять досудових розслідувань, а також вручили чотири письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 26 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу, а саме: зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань, зменшення бюджетних призначень.

За порушення фінансової дисципліни 66 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 82 – до дисциплінарної та матеріальної, 3 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 2,5 млн. грн.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249090699