На Рівненщині від продажу прав на землю отримали понад 7 мільйонів гривень
09.06.2016 | 11:04
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

У Рівненській області з початку року продали у власність чи передали в оренду 87 земельних ділянок загальною площею 195,07 гектара. Бюджети регіону отримали понад 7,0 млн грн надходжень.

Найбільшу кількість земель продано під об’єктами нерухомого майна. У власність передали 66 ділянок (31,54 гектари), вартість яких склала 6,06 млн гривень.

На земельних аукціонах продали у власність та передали в оренду 21 земельну ділянку, загальною площею 163,53 гектара. Конкурентні торги дали змогу підвищити вартість землі на 20 %. У результаті ціна продажу становила 1,1 млн гривень.

На земельних торгах, організованих головним управлінням Держгеокадастру у Рівненській області, в оренду передали вісім земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Вартість річної оренди земель площею 159,6 га визначена на рівні 485,6 тис. гривень.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249100122