Роман Насіров взяв участь у П'ятому шведсько-українському бізнес-форумі
13.06.2016 | 15:07
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
 

Про основні завдання, спрямовані на покращення бізнес-середовища, розповів Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров під час П’ятого шведсько-украінського бізнес-форуму, який відбувся 13 червня у м. Київ.

«Зусилля ДФС спрямовані на вдосконалення сервісів та боротьбу з корупцією. На даний момент вже зроблено ряд кроків, які привели до позитивних зрушень. Це запровадження Антикорупційної програми, запровадження низки електронних сервісів, спрощення процедур і, як наслідок, зменшення кількості контактів з держслужбовцями та економія часу», - повідомив Голова ДФС.

За його словами, у 2015 році вдалося спростити процес укладання Договору про визнання електронних документів, скоротити з 2-х днів до 2-х годин взяття на облік платників податків в органах ДФС та з 1-го дня до 1-єї години взяття на облік рахунків платників податків відкритих у фінансових установах, а також запровадити новий електронний сервіс «Управління електронними цифровими підписами».

Крім того, вперше в он-лайн режимі через електронний сервіс «Електронний кабінет платника» запроваджено оприлюднення інформації з реєстрів ДФС, впроваджено електронне листування з органами ДФС, надано доступ до особистої інформації та забезпечено можливість користування сервісами системи електронного адміністрування ПДВ (перегляд реєстру операцій та реєстру трансакцій) і системи електронного адміністрування реалізації пального (перегляд реєстру операцій обсягів пального та реєстру сум акцизного податку).

«Для фіскальної служби головне – унеможливити зловживання з боку працівників служби та створити умови для розвитку бізнесу і залучення інвестицій», - наголосив очільник відомства.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249109385