Кошторисом Міністерства оборони України на 2016 рік на медичне забезпечення передбачено близько 257 мільйонів гривень
17.06.2016 | 11:46
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
 

«З початку року Міноборони отримало на медичне забезпечення із державного бюджету близько 150 мільйонів гривень, близько половини з яких витрачено на закупівлю медикаментів. Ще 167,5 тисяч гривень надійшли на рахунки Міноборони як благодійна допомога. Ці кошти були розподілені між військово-медичними закладами відповідно до їх першочергових потреб та поданих заявок і реалізовані в повному обсязі». Про це на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомив помічник Міністра оборони України з питань зв’язків з громадськістю підполковник Олексій Чорнобай.

Крім того, громадяни України надають військово-медичним закладам та медичним підрозділам військових частин благодійну допомогу у натуральному вигляді. На цей час Українська армія отримала ліки та медичне майно на загальну суму понад 218,5 мільйона гривень.

Нині на лікуванні та контролі у закладах охорони здоров’я Міноборони перебуває 105 військовослужбовців Збройних Сил України, поранених в ході АТО.

16 військовослужбовців перебувають на лікуванні за кордоном. Із них п’ятеро – в Естонії, четверо – у Німеччині, по двоє – у США та Литві та по одному – у Польщі, Латвії та Ізраїлі.

32 учасники АТО проходять реабілітацію у санаторно-курортних закладах. Всього з початку року реабілітаційне лікування пройшов 321 військовослужбовець.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249124713