Володимир Кістіон: Я переконаний, що ми виконаємо поставлені перед нами завдання щодо ремонту доріг у 2016 році
24.06.2016 | 16:56
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ
 

Спільними зусиллями Уряду і Укравтодору вдалося припинити руйнування українських доріг і почати роботи з відновлення дорожньої мережі країни. Про це сьогодні заявив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон під час засідання Кабінету Міністрів.

«На 2016 рік основне завдання, яке стояло перед Урядом і перед Укравтодором, – це припинити руйнацію українських доріг. На даний час я можу підтвердити, що нам вдалося призупинити негативну тенденцію руйнування доріг. Я абсолютно переконаний, що ми виконаємо ті завдання, які стоять перед нами на 2016 рік», - заявив Володимир Кістіон.

Він також підкреслив, що фінансування ремонту доріг зросло в рази, тому, відповідно, мають зрости і об’єми виконаних ремонтних робіт.

Віце-прем’єр-міністр також наголосив на важливості механізму співфінансування ремонту доріг з державного та місцевих бюджетів.

«На попередньому засіданні Уряду ми прийняли зміни до 498 постанови, і на сьогодні перед нами стоїть досить важливе завдання – пройти погодження бюджетного комітету для того, щоб відкрити фінансування і розпочати підготовчі процедури», - наголосив Володимир Кістіон.

Він зауважив, що механізм співфінансування передбачає, що органи місцевого самоврядування забезпечать не менше 10% фінансування ремонту доріг.

«Там, де питання співфінансування буде вирішуватися  на високому рівні, у нас буде можливість через певний період провести аналіз і зробити відповідний перерозподіл, стимулюючи ті регіони, які зацікавлені і залучають до ремонту українських доріг місцевий фінансовий ресурс», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

 

 

 

 

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249141721