Володимир Кістіон розповів про плани відновлення будівництва автотранспортної магістралі через Дніпро в Запоріжжі
07.07.2016 | 17:56
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ
 

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, голова тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань проведення технічної експертизи будівельних робіт та перевірки ефективності використання бюджетних коштів при будівництві мостових переходів через річку Дніпро в місті Запоріжжя Петро Сабашук, міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, в.о. заступника голови Укравтодору Володимир Сущенко, а також представники громадськості та експертного середовища обговорили плани продовження будівництва автотранспортної  магістралі через річку Дніпро в Запоріжжі.

Володимир Кістіон зазначив, що у разі виявлення порушень при будівництва даного об’єкту, розслідуваннями мають займатися відповідні правоохоронні органи.

«Державні кошти фінансуються і використовуються по відповідній процедурі. Якщо дехто зараз чи в попередньому часі порушив цю процедуру, він повинен нести за це відповідальність. Але є відповідні правоохоронні органи, які розберуться з цими питаннями і поставлять крапку», - заявив Віце-прем’єр-міністр.

При цьому він підкреслив, що Уряд в рамках своїх повноважень, місцева влада, Укравтодор мають зосередити свою увагу на вирішенні питань продовження будівництва об’єкту.

«На даний час ми маємо незавершений об’єкт. Місто Запоріжжя дуже потребує завершення будівництва мостових переходів, і тому я прошу, щоб ми сконцентрувалися на тому, як виходити з цієї ситуації і що нам потрібно зробити найближчим часом», - зазначив Володимир Кістіон.

Він також повідомив, що на 2016 рік з Державного бюджету було виділено 180 млн. грн. на будівництво автомагістралі.

«Попередньо було прийнято рішення, що для того, щоб завершити в одну нитку мостовий перехід на острів Хортиця, необхідно принаймні 200 мільйонів. Фінансовий ресурс в державному бюджеті (180 млн грн., відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від  08.06.2016  № 374) був передбачений. Відбулося засідання бюджетного комітету, і цей об’єкт погоджений», - зазначив Віце-прем’єр-міністр. Він також нагадав, що з міського та обласного бюджетів також передбачено ще 60 млн. грн. для будівництва мосту.

«Нам потрібно вийти на певне консолідоване рішення в рамках 2016 року. На це у нас є відповідний фінансовий ресурс», - підсумував Володимир Кістіон.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249171068