Міністерство фінансів з Міністерством освіти і науки провели спільну зустріч з представниками обласних державних адміністрацій щодо фінансування закладів профтехосвіти
11.07.2016 | 09:14
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
 

 У Міністерстві фінансів відбулася робоча зустріч з представниками Міністерства освіти і науки та обласних державних адміністрацій щодо фінансування закладів профтехосвіти. У зустрічі взяли участь Міністр фінансів Олександр Данилюк, заступник Міністра фінансів Сергій Марченко, заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей, в.о. голови Комітету Верховної ради з питань науки і освіти Олександр Співаковський та представники обласних державних адміністрацій, в яких склалася незадовільна ситуація з фінансуванням даних закладів.

Олександр Данилюк наголосив на конструктивній позиції Міністерства фінансів щодо вирішення проблем тих ПТУ, обсяг фінансування яких є завеликим для бюджету міста. Міністр відзначив узгоджену позицію Мінфіну та МОН щодо необхідності вирішення цих питань до початку нового навчального року.

На зустрічі обговорили розроблені Міністерством освіти і науки зміни до Закону «Про передачу права об’єктів державної та комунальної власності», згідно з якими заклади профтехосвіти мають передаватися у комунальну власність на рівень області за скороченою процедурою. Заступник Міністра фінансів Сергій Марченко у зв’язку з цим відзначив необхідність обласним державним адміністраціям формувати партнерські стосунки з головами обласних та великих міст і в діалозі, враховуючи регіональні потреби та особливості, вирішувати проблемні питання закладів.

Учасники зустрічі висловили спільну думку про необхідність вироблення Мінфіном, МОНом та профільним Комітетом Верховної Ради спільної стратегії розвитку галузі освіти.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249176271