Уряд виділив понад 13 мільйонів гривень на будівництво спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з фехтування у Миколаєві
14.07.2016 | 13:55
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
 

13 липня на засіданні Уряду ухвалено рішення щодо виділення 13,1 мільйона гривень на будівництво спортивного корпусу спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з фехтування у м. Миколаїв.

Випускницею цієї школи є, зокрема, олімпійська чемпіонка Ольга Харлан.

За словами Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, відповідні зміни були внесені до переліку програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2016 р. за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Ігор Жданов наголосив, що це результат спільних зусиль керівництва Миколаївської області, народного депутата Тараса Креміня, Віце-прем'єр-міністра Геннадія Зубка та Міністерства молоді та спорту.

Міністр також закликав місцеву владу використовувати можливості Фонду регіонального розвитку. “Розробляйте та подавайте до Державного фонду регіонального розвитку якісні проекти по розбудові та реконструкції спортивної інфраструктури на місцях”, - акцентував Ігор Жданов.

Посадовець запевнив у своїй готовності підтримувати подібні корисні починання. Він зауважив, що у виграші буде як територіальна громада, так і вся спортивна сфера країни.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249190508