Геннадій Зубко: Для старту Фонду енергоефективності потрібно ухвалити ключові закони
18.07.2016 | 12:12
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
 

Мета Фонду енергоефективності поліпшити якість життя українців. По-перше, зняти з людей надмірні витрати за використання енергоносіїв. По-друге, поліпшити якість комунальних послуг. По-третє, збільшити вартість їхнього житла, яке буде утеплено за європейськими стандартами. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко в інтерв'ю виданню «Новое время».

За його словами, для старту Фонду потрібно прийняти десять законів. «Уряд схвалив концепцію Фонду та закон про енергоефективність будівель, який є базовим. Далі будуть закони про інвестиційну діяльність, комерційний облік, тощо, які разом мають створити екосистему реформи енергомодернізації країни», - говорить Геннадій Зубко.

За його словами, держава інвестує в енергоефективність близько 700-800 млн. грн. щороку. «У минулому році на кредити людям видали 300 млн. грн. Міжнародні партнери готові додати ще 200 млн. євро щорічно на компенсацію громадянам за умови забезпечення ефективності та прозорості роботи Фонду», - підкреслив Геннадій Зубко.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249195400