На Житомирщині оновили нормативну грошову оцінку земель
22.07.2016 | 10:08
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

Землевпорядники Житомирщини з початку року оновили нормативну грошову оцінку земель у 78 населених пунктах, що складає майже 90% від запланованої кількості (88 населених пунктів).

На проведення нормативної грошової оцінки (НГО) використали 608,4 тис. гривень. Фінансування робіт відбувається за рахунок коштів місцевих бюджетів, в тому числі, що надійшли у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв.

За результатами проведення оцінки земель населеного пункту складається технічна документація, яка затверджується місцевою радою. На сьогодні в розробці перебуває 10 технічних документацій з НГО. З них шість документацій передано до органів місцевого самоврядування для подальшого затвердження.

Загалом на Житомирщині налічується 1668 населених пунктів загальною площею 312,8 тис. гектарів. Первинна НГО земель проведена на території усіх поселень.

Довідково

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249206646