До бюджетів Житомирщини надійшло понад 1,5 мільйона гривень плати за втрати сільсько- та лісогосподарського виробництв
27.07.2016 | 11:17
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

З початку року до бюджетів Житомирщини надійшло 1,57 млн грн в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. Кошти використають на проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та інвентаризацію.

Сумарно на спеціальних рахунках місцевих рад знаходиться 24,3 млн гривень. Із них на рахунку обласної ради – 0,4 млн грн, міст обласного значення – 1,0 млн грн, районних рад – 1,6 млн грн, сільських, селищних і міських – 21,3 млн гривень.

Упродовж 2016 року на проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів використали 123 тис. гривень. Ще 70,8 тис. гривень спрямували на роботи з інвентаризації земель.

Довідково

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249217434