Геннадій Зубко: Мета Фонду енергоефективності - не лише допомога у компенсації тіла кредиту, а й надання технічних рішень
09.08.2016 | 16:49
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
 

На програму теплих кредитів в минулому році Уряд виділив 467 млн, з яких було використано 343 мільйони. У цьому році виділено 793 млн, на сьогодні використано десь на рівні 600 млн. Ще додатково ми залучили 175 муніципальних програм.

Про це заявив Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко в інтерв'ю радіо «Вести».

За словами Геннадія Зубка, ця програма буде тривати до тих пір, поки не запрацює в повному обсязі Фонд енергоефективності. «Мета Фонду - не тільки надання допомоги по компенсації тіла кредиту, а й розробка технічного рішення. Важливо, щоб Фонд люди сприймали як сервісну установу. Він не визначає хто, кому повинен встановити те чи інше обладнання. Він надає доступ до баз даних енергосервісних компаній, які надають такі послуги, аудиторів, технічних рішень, до яких може приєднатися ОСББ або індивідуальний будинок», - заявив Геннадій Зубко.

Він підкреслив, що в даному випадку фінансується не держустанова, а конкретна людина, яка звернулася з енергоефективної програми.

«Ми продемонстрували прозорість програми теплих кредитів, коли держчиновник не може впливати на прийняття рішення: надавати кредит чи ні. Рішення приймає банк», - говорить Геннадій Зубко.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249236712