Кабінет Міністрів України схвалив План заходів щодо дерегуляції господарської діяльності
23.08.2016 | 15:16
ДЕРЖАВНА РЕГУЛЯТОРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
 

23 серпня Кабінет Міністрів України схвалив План заходів щодо дерегуляції господарської діяльності. План містить 114 заходів. У ньому йдеться про спрощення та удосконалення умов ведення бізнесу з питань сільського господарства, державного митного, санітарного та ветеринарного контролю, телекомунікацій, інфраструктури, будівництва, пожежної безпеки, медичного обслуговування, цінового регулювання, земельних відносин та оподаткування.

«План заходів щодо дерегуляції господарської діяльності – реакція на звернення і сигнали бізнес-середовища про найчутливіші проблеми у всіх галузях, які можна вирішити шляхом дерегуляції. Однак, переконана, що цим Планом потенціал дерегуляції не вичерпується, є багато питань, де потрібно проводити глибокий аналіз, робити значні системні зміни. В той же час важливо, щоб цей План виконувався, щоб ми досягали результатів. ДРС спільно з Мінекономрозвитку планують здійснювати всі необхідні організаційні заходи - регулярні звіти на Урядовому комітеті,  підготовка доручень Першого віце-прем’єра з приводу підвищення рівня виконання плану по дерегуляції. Тобто розхолоджуватись органам влади з приводу дерегуляції ми не дамо», - заявила Голова ДРС Ксенія Ляпіна після засідання КМУ.

Раніше Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднювало пропозиції до Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів від 18.03.2015 № 357-р, а також близько півроку проходили консультації з бізнес-середовищем.

Заходи щодо дерегуляції в Україні активно проводяться протягом 2-х років поспіль.  Нещодавно Голова ДРС представила членам Уряду результати виконання міністерствами плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності. За її словами, за рахунок економії та в наслідок дерегуляції бізнес зберіг понад 10 млрд. гривень через спрощення процедур, зняття необґрунтованих обмежень, скорочення прямих витрат. Це відбулося без втрат для державного бюджету.

Державна регуляторна служба України спільно з Міністерством економічного розвитку та торгівлі планують докладати всіх зусиль для того, щоб рівень виконання Плану заходів з дерегуляції приніс значний економічний ефект.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249255950