Держфінінспекція в Дніпропетровській області за сім місяців 2016 року забезпечила відшкодування втрат на 29 млн грн
25.08.2016 | 09:41
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
 

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області впродовж січня – липня 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 29 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 86 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій та перевірок, а також за результатами участі фахівців інспекції у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 11 досудових розслідувань і вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено 4 позови щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 16 млн грн.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 66 заходів впливу, таких як  зупинення операцій з бюджетними коштами. Також за поданням інспекції в 4-х випадках зменшено бюджетних асигнувань на загальну суму близько 12 млн грн.

За порушення фінансової дисципліни 161 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 57 – до дисциплінарної та матеріальної, 3 осіб звільнено з посад.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249258718