Володимир Гройсман: Розраховую на злагоджену співпрацю Парламенту і Уряду у прийнятті важливих для країни законів
06.09.2016 | 15:44
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розраховує на ефективну та злагоджену співпрацю Парламенту з Урядом з початку нової сесії заради прийняття важливих законів, що змінюватимуть життя в країні на краще.

«Я розраховую на те, що відсьогодні в українському Парламенті буде злагоджена співпраця народних депутатів, комітетів Парламенту, керівництва Парламенту з Урядом. У таких непростих умовах ми маємо бути дуже консолідовані і результативні», - сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман після відкриття п'ятої сесії Верховної Ради України у вівторок.

Прем'єр-міністр підкреслив, що Уряд налаштований на якісну взаємодію.

«Нам треба концентруватися над прийняттям надважливих законів, які будуть змінювати життя в країні кращим чином. І найголовніше, щоби ми робили ці зміни дуже швидко», - наголосив він.

Він зазначив, що одним з пріоритетів є робота над прийняттям Державного бюджету на 2017 рік. Володимир Гройсман наголосив, що Уряд внесе до Парламенту «абсолютно чесний бюджет», відкритий для громадськості та експертів.

У проекті бюджету Уряд визначив пріоритетами сфери оборони і національної безпеки, енергоефективності, реконструкцію доріг, розвиток національної економіки, підтримку аграріїв та стимулювання національного машинобудування. Також Уряд вийде до Парламенту з ініціативою про підвищення заробітних плат освітянам. З 2017 року планується провести масштабну енергомодернізацію країни, повідомив Голова Уряду.

Серед пріоритетів бюджету – збереження децентралізації як ефективного механізму вирішення місцевих проблем. Володимир Гройсман зауважив, що на місцях вже проводиться ремонт доріг, розпочинається робота над створенням нових об'єктів інфраструктури - будівництво лікарень, дитячих садків, - що є результатом децентралізації, зокрема фінансової.

«Я вважаю, що люди від нас очікують результативної взаємодії між усіма гілками влади. Уряд на це налаштований, і я переконаний у тому, що буде успіх. Успіх будуть відчувати саме українці», - підкреслив Прем'єр-міністр.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249289441