Наступного року буде підготовлено 5000 військовослужбовців України за стандартами НАТО – нова мета тренувальної місії Великобританії в Україні
08.09.2016 | 17:44
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
 

Сьогодні, 8 вересня, у Лондоні Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів зустріч із Державним секретарем з питань оборони Великої Британії Майклом Феллоном.

Міністр оборони України висловив вдячність за чітку та незмінну позицію Великобританії, всебічну підтримку України в протидії російській агресії. Зокрема, за роботу інструкторів, які підготували більше 2500 військовослужбовців Збройних Сил України за різними напрямками та підтримку процесу реформування й активну роботу британських інструкторів у цьому процесі.

«Обсяги тренувально-дорадчої допомоги Великобританії передбачається збільшити в рази. Наступного року буде підготовлено 5000 військовослужбовців України за стандартами НАТО – це є нова мета тренувальної місії Великобританії в Україні», — зазначив пан Майкл Феллон.

У ході зустрічі основний акцент сторони спрямували на обговорення напрямів подальшої співпраці в оборонній сфері між Британією та Україною.

Зокрема, в ході переговорів сторони домовилися оперативно адаптувати всебічну підтримку Великобританії відповідно до потреб Збройних Сил України.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249299848