Андрій Рева: Уряд виконав свою обіцянку перед шахтарями
12.09.2016 | 09:48
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
 

Регресні виплати, що їх отримують шахтарі-інваліди за рахунок фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві, професійного захворювання чи трудового каліцтва не братимуться до уваги при розрахунку розміру субсидії. Відповідне рішення Кабінет Міністрів України прийняв 8 вересня 2016 року, повідомив в ході прямої телефонної лінії Урядового контактного центру Міністр соціальної політики Андрій Рева.

За його словами, не враховуватиметься до сукупного доходу при призначенні субсидії і вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок та протезно-ортопедичних виробів.

«Ми це обіцяли шахтарям в червні цього року під час зустрічі в Міністерстві, ми це виконали. Суми, які виплачуються в порядку відшкодування шкоди здоров'ю, заподіяної працівникові під час виконання ним трудових обов'язків, не братимуться до уваги органами соціального захисту населення під час розрахунку розміру субсидії. Це дасть змогу шахтарям-інвалідам отримати більший розмір безповоротної державної допомоги і менше таким чином платити за комунальні послуги, а більше коштів витратити на своє лікування», - наголосив Міністр.

Рішення про вилучення регресних виплат шахтарям із обчислення при розрахунку субсидій ввійшло в Постанову Кабінету Міністрів до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Також прийнятою 8 вересня 2016 року Постановою уточнюється порядок автоматичного призначення субсидії на наступний період.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249304643