Держфінінспекція у Вінницькій області за 8 місяців 2016 року відшкодувала втрат на 16 млн грн
12.09.2016 | 14:45
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
 

Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом січня-серпня 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 16,2 млн грн.

Протягом зазначеного періоду до правоохоронних органів передано матеріали 64 ревізій та перевірок, за результатами розгляду яких розпочато 24 досудових розслідування та вручено 2 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 49 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

За порушення фінансово-бюджетної дисципліни 179 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Зокрема, на трьох посадовців суди наклали штрафи на суму понад 40 тис. грн. Для прийняття управлінських рішень керівникам місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій направлено 100 інформацій, за результатами розгляду яких прийнято 81 управлінське рішення. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 25 осіб, до матеріальної – 27, ще 6 осіб звільнено із займаних посад.

Позитивного економічного ефекту на суму майже 6 млн грн вдалося досягти через упровадження керівниками об’єктів контролю пропозицій, наданих Держфінінспекцією у Вінницькій області за результатами проведених державних фінансових аудитів.

Окрім того, з метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 18,6 млн грн.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249306236