Володимир Гройсман, Франк-Вальтер Штайнмайер та Жан-Марк Еро обговорили успіхи України на шляху реформ
14.09.2016 | 21:25
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман, Федеральний міністр закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Франк-Вальтер Штайнмайер та Міністр закордонних справ і міжнародного розвитку Французької Республіки Жан-Марк Еро під час зустрічі обговорили успіхи України на шляху реформ.

Володимир Гройсман розповів міністрам закордонних справ Франції та Німеччини про пріоритети роботи Уряду. Так, за його словами, одне з пріоритетних завдань Уряду – утримання макроекономічної стабільності у країні та забезпечення економічного зростання.

Прем`єр-міністр поінформував співрозмовників про позитивні сигнали щодо розвитку національної економіки.

Також досягнуто прогресу в антикорупційній політиці, економічній сфері, дерегуляції, макроекономічній стабілізації, приватизації, повідомив Володимир Гройсман. Відбуваються зміни у судовій системі після вступу в дію нових норм законодавства, зауважив він.

"Перед нами стоїть широке коло завдань щодо проведення змін у країні, реформ, - зауважив Прем`єр-міністр. - Ми досягнемо успіху, ми дуже наполегливі. Останні 3-4 місяці роботи Уряду, який я очолюю, дає нам оптимізм у цих питаннях. Ми бачимо, що є світло у кінці тунелю, ми бачимо, що ситуацію можна стабілізувати і зробити її дуже стійкою".

Володимир Гройсман підкреслив корисність спільних проектів із Німеччиною і Францією. Він також наголосив на важливості поглиблення співпраці країн зокрема в енергетичній безпеці.

Міністр закордонних справ і міжнародного розвитку Французької Республіки Жан-Марк Еро привітав реформи, розпочаті Урядом. Він відзначив прогрес у сфері реструктуризації банківського сектору, сфері оподаткування, міжбюджетного дефіциту, енергетичних тарифів, а також зусилля у напрямку боротьби з корупцією. Також, за його словами, зміни наявні в правовій системі, електронного декларування статків посадовців.

У свою чергу Федеральний міністр закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Франк-Вальтер Штайнмайер зауважив: "Ми раді тому, що для усієї країни були початі реформи, які зокрема стосуються боротьби з корупцією".

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249316480