Олександр Саєнко взяв участь у засіданні колегії КМДА щодо стану підготовки столичного господарства до зими
20.09.2016 | 19:58
Прес-служба Міністра Кабінету Міністрів України
 

Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко відповідно до доручення Прем’єр-міністра взяв участь у виїзному засіданні колегії Київської міської держадміністрації щодо стану підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

На засіданні колегії, що відбулося на ТЕЦ №6, представники міської влади відзвітували про стан підготовки житлово-комунального господарства до початку опалювального сезону, готовність до зими транспортної інфраструктури та обсяг виконання ремонтно-будівельних робіт на автошляхах столиці. У цілому стан підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період визнано задовільним.

Також обговорювалося питання надання мешканцям міста Києва житлових субсидій на оплату комунальних послуг. На даний час субсидії отримують 206,8 тисяч домогосподарств, але, за розрахунками міської влади, їх чисельність зросте до 300 тисяч. Олександр Саєнко наголосив, що допомогу від держави мають отримати всі мешканці, які цього потребують, і на ці цілі в проекті бюджету на 2017 рік Уряд передбачив 50 млрд грн.

Члени колегії та запрошені ознайомилися з роботою ТЕЦ №6 та функціонуванням  енергоефективних об’єктів. Міністр Кабміну відзначив, що енергоефективність є одним з пріоритетів роботи Уряду і держава підтримує та стимулює впровадження енергоефективних технологій з метою зменшення витрат на енергоресурси та наближення до європейської моделі їх споживання.    

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249333456