Державна архівна служба презентувала фотодокументальну виставку до 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського
29.09.2016 | 10:57
ДЕРЖАВНА АРХІВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
 

29 вересня 2016 року о 10:00 у  Київському міському будинку учителя Державна архівна служба презентувала  фотодокументальну виставку "Ім'я, якого Україні не забути", підготовлену до 150-річчя від дня народження М.С. Грушевського.

В експозиції виставки представлено понад 250 документів з архівосховищ 10-ти державних архівів України. Основою експозиції стали документи родинного фонду Грушевських, що зберігається у Центральному державному історичному архіві України, м. Київ.

Виставка презентує біографічні документи М. С. Грушевського, листування з широким колом дописувачів, наукові праці, окремі програми, статути і звіти наукових і громадсько-політичних організацій, автором яких він був або долучився до їх створення, документи слідчих органів влади Російської імперії та Радянського Союзу, які переслідували професора Грушевського за його активну політичну позицію, відстоювання української самобутності, документи сучасної доби, що розкривають значення постаті Грушевського у формуванні незалежної України. Експозиція збагачена фотодокументами та особистими речами з Історико-меморіального музею М. С. Грушевського.

Експозиція виставки дозволить по-новому оцінити роль і значення постаті М. С. Грушевського для формування української національної свідомості.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249359198