Керівництво Військової служби правопорядку у ЗС України взяло участь участь у конференції керівників військової поліції країн-членів НАТО
30.09.2016 | 10:53
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
 

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Військової служби правопорядку у ЗС України – начальник ГУ ВСП ЗС України генерал-майор Ігор Криштун взяв участь у конференції керівників військової поліції країн-членів НАТО, яка проходила у м. Льєж, Королівство Бельгія.

Захід відбувся у рамках роботи Підкомітету військової поліції Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування. Участь у конференції взяли 32 країни, 29 із яких – країни-члени Північноатлантичного альянсу.

До числа учасників з трьох країн, які не входять до блоку НАТО, було запрошено керівництво Військової служби правопорядку у Збройних Силах України. Під час конференції українська сторона порушувала питання надання міжнародної допомоги в реформуванні ВСП, проведенні курсів підготовки особового складу, створенні навчального центру та проведенні на його базі занять із залученням інструкторів країн-партнерів.

Учасники конференції висловили підтримку Україні та ухвалили резолюцію щодо надання допомоги за напрямами діяльності військової поліції.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249362744