Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня ветерана
01.10.2016 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Шановні ветерани!

 

Як вияв глибокої поваги суспільства до людей старшого покоління 1-го жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні святкується також День ветерана.

Від імені Уряду прийміть мої щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ви підняли з руїн міста й села, відбудували інфраструктуру, фабрики і заводи, відродили господарський потенціал держави.

Ваша самовіддана праця, мудрі поради, підкріплені життєвим досвідом, сила і стійкість духу, мужність і відданість рідній країні завжди були і залишаються надійним орієнтиром для молодого покоління, яке сьогодні розбудовує незалежну державу.

Наші воїни, захищаючи українську незалежність та європейський вибір українського суспільства, беруть приклад із ветеранів старших поколінь. Героїчні подвиги ‒ звільнення Слов’янська та Краматорська, захист Маріуполя, запеклі бої у Донецькому і Луганському аеропортах ‒ це справа Ваших онуків та правнуків, Ваша школа і традиції військової звитяги.

Ваш приклад надихає нас на нові звершення в ім’я розквіту України.

Наш обов’язок підтримувати Вас, всебічно захищати права, соціальні та економічні інтереси і робити все, щоб мати право називатися Вашими гідними спадкоємцями.

Сердечно бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, довгих років життя, щастя, миру, достатку і пошани!

 

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                                         Володимир ГРОЙСМАН

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249366290