В Ужгороді пройшли фінальні змагання XVIII Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців
03.10.2016 | 15:13
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
 

28 вересня – 1 жовтня в Ужгороді пройшли фінальні змагання XVIII Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців.

У спартакіаді взяли участь 23 збірні команди державних службовців, а це понад півтисячі учасників із майже всіх областей та міста Києва (окрім Криму, Дніпропетровської, Одеської областей та Севастополя). До спартакіади долучилися й команди двох дипломатичних відомств – угорського та словацького консульств в Ужгороді.

Учасники змагалися в п’яти видах спорту – футзал, волейбол, теніс настільний, шашки, шахи.

За результатами змагань збірна команда Хмельницької області посіла перше загальнокомандне місце, друге – команда Закарпатської області (другий рік поспіль) та третє - команда Запорізької області.

Змагання відбувались за сприянням Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства України з питань державної служби, Центрального комітету профспілки працівників державних установ України, Закарпатської обласної державної адміністрації та Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Вітання від Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова передано учасникам, організаторам, уболівальникам та гостям Спартакіади. «Сердечно вітаю учасників та гостей Спартакіади з цим чудовим святом спорту, яке вже стало традиційним і продиктоване самим життям, потребами й устремліннями спортивного руху. Ваші старти – красномовне свідчення, що фізичне здоров’я є стрижнем професійної діяльності, нерозмінним його каталізатором, який ні в якому разі не може бути законсервованим у розрахунку на дивіденди з минулих років. Потрібна динаміка, рух вперед, безперервне примноження цього безцінного капіталу, а, відтак, потрібен справжній культ спорту і рухової активності. Мені приємно виказати учасникам Спартакіади вдячність за те, що ви своєю діяльністю сприяєте утвердженню такої філософії життя», - зазначено у привітанні.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249369745