Міноборони: Забезпеченість військових частин ЗС України медичним майном становить 90%, а лікарськими засобами - 87%
05.10.2016 | 10:04
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
 

Забезпеченість військових частин ЗС України медичним майном становить 90%, а лікарськими засобами – 87%. Про це 4 жовтня під час брифінгу в прес-центрі Міністерства оборони України повідомив начальник Центрального військово-медичного управління – начальник медичної служби ЗС України полковник медичної служби Едуард Хорошун.

«Збройні Сили України вдячні волонтерським організаціям та громадянам, які надали санітарну техніку та активно залучилися до лікувально-евакуаційного процесу, – наголосив полковник медичної служби Едуард Хорошун. – На сьогодні медичні підрозділи забезпечені спеціальною медичною технікою на 80%, а санітарною – на 66%, броньованою санітарною технікою на 45%, що дозволяє виконувати завдання за призначенням. Парк санітарної техніки потребує оновлення, робота над цим триває».

Він повідомив також, що до кінця року планується надходження до ЗС України 50 одиниць повнопривідної санітарної техніки, а на наступний рік – ще не менше 100 одиниць. Окрім цього, медична служба ЗС України у вересні 2016 року отримала 5 санітарних автомобілів типу ХАММЕР з комплектами медичного оснащення, які розподіляються в бойові бригади. Один такий автомобіль вже перебуває в районі проведення АТО, 4 залучені тимчасово до навчань в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, що відбуваються неподалік Львова.

«У 2016 році отримано 22 одиниці МТЛБУ та 16 одиниць МТЛБС, які також виконують завдання за призначенням. Додатково до кінця року планується отримання 16 одиниць МТЛБС», – поінформував начальник медичної служби ЗС України та зазначив, що бойові частини на 100 % укомплектовані сучасними аптечками.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249374433