Прем'єр-міністр: Влада має сприяти бізнесу у вирішенні проблем, що виникають
07.10.2016 | 17:20
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Влада має сприяти бізнесу на усіх етапах діяльності та вироблення продукції, а також у вирішенні проблем, що виникають. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з журналістами на відкритті "Білоцерківського заводу препаративних форм".

"У бізнесу має бути одне завдання - проінвестувати, побудувати [підприємство], виробити продукт і його продати. На усіх цих етапах влада має сприяти і вирішувати за цей бізнес проблеми, що виникають", - зазначив Прем’єр-міністр.

Володимир Гройсман наголосив, що ті, хто використовує владні повноваження, щоб тиснути на бізнес, є "класовими" ворогами Уряду, особисто Прем’єр-міністра та України.

"Ніхто не дозволить робити диверсію по відношенню до нашої країни. Ніхто не дозволить пригнічувати підприємництво, яке фактично продукує нашу незалежність", - підкреслив він.

Голова Уряду зауважив, що за здійснення тиску на бізнес звільнено десятки співробітників ДФС та митниці.

"Я буду йти далі. Я не зупинюсь. Тому що я вважаю, що наше завдання - для цього нас обирають люди або дають нам повноваження і владу - дати можливість людям себе нормально реалізувати у нашій країні", - наголосив Прем’єр-міністр.

У цьому контексті Володимир Гройсман зазначив, що Офіс супроводження інвестицій, який незабаром буде створений при Прем’єр-міністрі, буде моніторити стан бізнесу в Україні, щоб розуміти, які є проблеми у бізнесу та вирішувати їх. Крім того, Офіс буде здійснювати необхідні процедури і погодження за ті підприємства, що плануватимуть здійснити нові інвестиції.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249386787