Володимир Гройсман: Треба популяризувати країну, щоб Україна була знана у світі як надійний, прогнозований партнер
11.10.2016 | 14:43
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Треба популяризувати Україну, розповідати про події, що відбуваються всередині країни, для того, щоб вона була знана у світі та відома як надійний, прогнозований партнер. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду у вівторок.

"Нам треба популяризувати країну, говорити правду про те, що відбувається всередині країни, треба позбуватися комплексу меншовартості, і говорити про те, що є насправді реальним у нашій країні, як ми бачимо наше майбутнє, хто ми. Ми маємо це використовувати усіма можливими засобами", - заявив Володимир Гройсман.

Голова Уряду зауважив, що за 25 років незалежності не усі країни навіть у Європі знають про Україну.

"Прекрасна 45-мільйонна країна у центрі Європи з величезними можливостями має бути знана у світі не тільки трагічними подіями в нашій історії, а реаліями нашого життя", - зазначив він.

За словами Прем’єр-міністра, Україна переживає зараз величезні тимчасові труднощі і втрати. "Маємо бути сильними для того, щоби здолати ці виклики і, з іншого боку, сказати, що Україна - абсолютно надійний, абсолютно прогнозований партнер", - зазначив він.

Володимир Гройсман висловив переконання, що Україна, що має великі можливості, прекрасний народ та ресурси, буде абсолютно успішною. "Якщо над цим щоденно працювати, у нас буде успіх, і ми зможемо навіть перевершити ті очікування, які маємо сьогодні", - зауважив він.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249392867