Володимир Гройсман виступає за вдосконалення інтерфейсу системи електронних декларацій
11.10.2016 | 16:49
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за вдосконалення інтерфейсу системи електронних декларацій. Про це Володимир Гройсман заявив під час засідання Уряду у вівторок.

"Треба зробити інтерфейс цих декларацій таким зручним і зрозумілим, щоб ні в кого не виникало питань. Кожен хоче сьогодні, відповідно до закону, заповнити її добросовісно, і треба, щоб система не заважала це робити. Потрібно систематизувати усі відгуки, технічно їх опрацювати, врегулювати програмне забезпечення", - зазначив він.

"Станом на 31 жовтня на кінець дня у нас має бути все бездоганно заповнене", - зазначив він, звертаючись до керівника Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак.

Голова Уряду доручив Міністру юстиції України Павлу Петренко провести нараду за участі НАБУ, НАЗК, Генеральної прокуратури України та Міністерства внутрішніх справ України, "щоб пройти по усіх юридичних питаннях, щоб ні в кого не виникало ніяких сумнівів".

Володимир Гройсман також звернувся до державних службовців: "Усі мають добросовісно заповнити декларацію, і один раз і назавжди стати публічними. І на цьому питанні потрібно поставити крапку".

"Заповнили декларацію - будете нести повну відповідальність по закону, не заповнили - будете нести повну відповідальність по закону. Щоб ні у кого не було ніяких спокушань на цю тему", - зазначив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр висловив переконання, що з кожним роком ця система буде удосконалюватися, ставати більш жорсткою, щоб викорінити можливості для зловживань. "Це дуже корисно для України, держави і суспільства. Це крок дуже важливий", - зазначив він.

Володимир Гройсман також зауважив, що технічно у роботі незалежного Національного агентства з питань запобігання корупції немає проблем. У цьому контексті Прем’єр-міністр дав доручення Міністерству фінансів передбачити за запитом НАЗК необхідні зміни до Державного бюджету для закупівлі необхідного обладнання, а НАЗК - вжити заходи щодо продовження оренди на необхідний період часу апаратного обладнання до моменту його закупівлі.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249394163