Держфінінспекція в Запорізькій області за дев'ять місяців 2016 року забезпечила відшкодування втрат на 17,6 млн грн
12.10.2016 | 09:41
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
 

Протягом січня – вересня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Запорізькій області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 17,6 млн грн.

За підсумками контрольних заходів керівники місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 68 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 17 досудових розслідувань. Ще 2 досудові розслідування розпочато за результатами  участі фахівців інспекції у перевірках, які проводили правоохоронні органи. В 11 випадках посадовим особам вручено письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 33 випадках до підприємств та установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу, такі як зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

За допущені порушення 119 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 44 – до дисциплінарної і матеріальної, 7 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 24,4 млн грн.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249395632