Наступного року бюджет МОУ на медичне забезпечення буде збільшено на 100 млн грн. – Степан Полторак
13.10.2016 | 14:34
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
 

У четверг, 13 жовтня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак відвідав Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону, що у Вінниці, та взяв участь в урочистому відкритті кабінету комп’ютерної томографії.

«Загалом цього року для військових медичних закладів ми закупили два таких томографи та інше медичне обладнання, – розповів генерал армії України Степан Полторак. – На ці потреби бюджетом було передбачено майже 200 мільйонів гривень із загального фонду і 180 – зі спеціального. Вже на наступний рік ми спланували збільшення бюджету на медичне забезпечення по загальному фонду на 100 мільйонів гривень».

«Кожен військовослужбовець має право на гідне медичне обслуговування, повинен бути впевненим, що в разі біди йому прийдуть на допомогу та збережуть його здоров’я. Це крок вперед, але попереду ще не один крок для гідного забезпечення військовослужбовців», - наголосив Міністр оборони України

Міністр оборони України перевірив хід будівництва реабілітаційного центру, а також обговорив із керівництвом госпіталю подальші перспективи реставрації будівель медичного закладу.

Керівництво госпіталю розраховує, що будівництво першого корпусу буде завершено вже до кінця цього року, а друга частина будівельних робіт, що розпочата цього року, завершиться до середини 2017 року.

Очільник оборонного відомства наголосив, що кошти на зазначене будівництво виділено, а він особисто буде тримати на контролі хід робіт.

Також напередодні Дня захисника України Міністр оборони поклав квіти до пам’ятного знаку героям АТО, що знаходиться на території медичного центру.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249402822