Степан Кубів підписав угоду, за якою Україна безоплатно отримає від Уряду КНР 50 повністю укомплектованих машин швидкої допомоги
21.10.2016 | 16:17
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
 

Україна безоплатно отримає від Уряду КНР 50 повністю укомплектованих машин швидкої допомоги. Відповідний міжурядовий документ сьогодні підписали Степан Кубів, Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економічного розвитку і торгівлі України та Ду Вей, Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні.

Згідно з підписаною міжурядовою угодою Україна отримає 50 машин швидкої допомоги, повністю укомплектованих спеціальним медичним обладнання на загальну суму 25 млн. китайських юанів (понад 3,7 млн. доларів США).

Планується, що до кінця 2016 року автомобілі та медичне обладнання отримає Міністерство охорони здоров’я України у рамках безоплатної допомоги Уряду КНР.

Довідково

Відповідно до розпорядження КМУ від 01.08.2006 року № 444-р органом, відповідальним за виконання угод між Урядом України та Урядом КНР про надання Україні безоплатної допомоги є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249422877