Житомирські землевпорядники завершили відкриття поземельних книг в електронному форматі
24.10.2016 | 15:20
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

Державні кадастрові реєстратори Житомирщини завершили переведення інформації про земельні ділянки в електронний формат. Спеціалісти оцифрували 573 379 поземельних книг, що становить 100% від запланованої кількості. Таким чином, на сьогодні повністю сформовано електронну базу даних про земельні ділянки Житомирської області.

Найбільше поземельних книг перевели в електронний формат у Житомирському (близько 52000), Новоград-Волинському (майже 37000), Радомишльському (близько 29000) Чуднівському (близько 28000), Овруцькому (майже 27000) районах області.

При переведенні поземельних книг в електронний формат проводиться аналіз повноти та достовірності відомостей про земельні ділянки, що переносяться з державного реєстру земель та інших кадастрів до бази Державного земельного кадастру. Публічні дані про земельні ділянки надають доступ до реєстру власників земель та пришвидшують процес надання адміністративних послуг в онлайн-режимі.

Довідково

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр» поземельна книга – це документ Державного земельного кадастру, що містить відомості про земельну ділянку: кадастровий номер; площу; місцезнаходження; склад угідь; цільове призначення (категорія земель, вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель); нормативну грошову оцінку; інформацію про власників (користувачів) земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; дані про бонітування ґрунтів тощо.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249425155