В Одесі відбулись Дні НАТО
25.10.2016 | 12:15
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
 

Військову академію (м. Одеса) відвідали представники Північноатлантичного Альянсу на чолі з главою делегації генерал-майором Оддом Педерсеном. В рамках Днів НАТО вони зустрілися з керівним, професорсько-викладацьким і курсантським складом навчального закладу та факультету Військово-Морських Сил Одеської Національної морської академії.

В ході заходу іноземні гості поінформували українських військових про структуру, основні завдання Альянсу, а також зосередили увагу присутніх на розумінні процесів та стану військового співробітництва між ЗС України та НАТО.

Окрім цього, під час перебування у Військовій академії представники Альянсу відвідали навчальні класи й аудиторії закладу, ознайомились з навчальним процесом. Під час спілкування з курсантами обговорили чимало питань, спрямованих на поглиблення співробітництва України та країн-членів НАТО у військовій і політичній сферах.

Наприкінці візиту начальник Управління військового партнерства штабу Верховного Головнокомандувача Збройних сил НАТО в Європі – заступник начальника штабу з питань військового партнерства стратегічних командувань НАТО генерал-майор Одд Петерсен висловив впевненість, що поїздка до Одеси стане ще одним важливим кроком, як на шляху вдосконалення військової освіти, так і  подальшого розвитку партнерства між Україною та Організацією Північноатлантичного Альянсу.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249426601