Учасники АТО з Полтавщини отримають у власність близько десяти тисяч гектарів землі
25.10.2016 | 17:19
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

У Полтавській області з моменту запровадження ініціативи про забезпечення землею учасників АТО до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування військові та члени родин загиблих подали 11 302 заяви на отримання земельних ділянок. Вони отримали 6 608 дозволів на розробку землевпорядної документації для відведення землі загальною площею 9 985 гектарів. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду. Завершили процедуру оформлення землі у власність 914 військовослужбовців.

Безпосередньо до територіальних органів Держгеокадастру Полтавщини подали заяви  6 524 захисники України. З них 4 921 отримали дозволи на розробку проектів землеустрою на ділянки загальною площею 8 292 гектари.

Із земель державної власності учасники АТО здебільшого отримають ділянки для ведення особистого селянського господарства. Під ці потреби 4 356 військовим передадуть землі площею 8 221 га (88% від виданих дозволів). Ще 565 ділянок площею 71 га призначені для ведення садівництва.

За отриманням наділів із земель комунальної власності до органів місцевого самоврядування звернулися 4 778 учасників АТО. Частина заявників – 1687 військових – уже отримали дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення ділянок загальною площею 1 693  гектари. Інші заяви розглядаються.

Із комунальних земель учасникам АТО відведуть 948 ділянок для ведення особистого селянського господарства (56 % від виданих дозволів), 522 – для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд (31%), 216 – для ведення садівництва (13%). Один військовий отримає землю для дачного будівництва.

«Для нашої служби робота з виділення земельних ділянок для учасників АТО залишається одним з пріоритетних питань. Працівники Держгеокадастру завжди готові надати військовим вичерпну інформацію та допомогу в оформленні земельних ділянок», – зазначає Вадим Чувпило, в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Довідково:

Землевпорядники Полтавщини зарезервували для потреб учасників АТО, які виявлять бажання отримати ділянки на території регіону, більше 6,4 тис. га земель. Військові можуть ознайомитися із матеріалами про вільні ділянки у відкритому доступі на сайті Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249428334