Експерти Держприкордонслужби відвідали спільний стратегічно-аналітичний центр з незаконної міграції в Німеччині
28.10.2016 | 12:14
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
 

26 жовтня делегація експертів Адміністрації Держприкордонслужби в рамках двостороннього співробітництва та з метою реалізації положень Концепції інтегрованого управління кордонами здійснила ознайомчий візит до Спільного стратегічно-аналітичного центру з незаконної міграції Федеративної Республіки Німеччина – GASIM.

У ході візиту делегація ознайомилась з облаштуванням, нормативним врегулюванням діяльності та порядком функціонування аналітичного центру GASIM. Зокрема німецькими колегами презентовано порядок діяльності підрозділу оперативної оцінки обстановки, практично продемонстровано роботу експертів правоохоронних відомств, які приймають участь у функціонуванні аналітичного центру на прикладі проведення спільного аналізу нелегальної міграції громадян однієї з країн походження загрози.

Відзначається оперативність та глибина проведеного аналізу завдяки усесторонній та багатоаспектній оцінці ситуації експертами кількох відомств. Слід зазначити, що висновки німецьких колег щодо оцінки міграційної ситуації співпадають з оцінкою експертів Держприкордонслужби.

У свою чергу експерти Федеральної поліції оцінили діяльність Державної прикордонної служби України та її кроки щодо подальшого розвитку.

У результаті візиту обидві сторони наголосили на ефективності співпраці між Держприкордонслужбою та Федеральною поліцією, а також висловили свої переконання на подальшу плідну співпрацю.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249438126